Библиотеката с онлайн услуги за читателите си
23.03.2020
Предстои планов ремонт на водопровода, ще спре ли водата в Шумен и кога?
23.03.2020

Определиха победителите в конкурса „ВОДАТА – ИЗВОР НА ЖИВОТ“

Снимки: ВиК Шумен Александра Александров I г.

Излъчиха наградените участници в организирания за поредна година от „Водоснабдяване и канализация – Шумен“ ООД конкурс на тема „ВОДАТА – ИЗВОР НА ЖИВОТ“, посветен на Международния ден на водата, който се отбеляза на 22 март 2020 г. Това съобщиха от пресцентъра на дружеството.

Александра Тенева 3 гр.

ВиК Шумен изказва своята искрена благодарност към всички участници, които в тези напрегнати дни, проявиха чрез личното си творчество загриженост към опазването и разумното използване на най-ценния ресурс на планетата – водата.

Берна Юнуз 4 гр.

Победителите бяха определени от тричленно жури с председател Деян Ефтимов, който класира творбите представени от участниците в конкурса “Водата–извор на живот” по предварително обявен регламент.

Десислава Димитрова 5 гр.

От представените 93 творби, журито присъди награди на следните участници:

Кристиян Петков дигитална рисунка

РАЗДЕЛ РИСУНКА

ПЪРВА ГРУПА  –  ДЕЦА ДО 6 ГОДИНИ

І-ВО МЯСТО

–        Даниел Станимиров Стефанов – 5 години

–        Александра Александрова – 6 години

ІІ-РО МЯСТО

–        Риана Данаилова Рачева – 6 години

–        Сияна Василева Добрева – 6 години

–        Гергана Мартинова Недева – 6 години

ІІІ-ТО МЯСТО

–        Арзу Юсуф Ридван – 6 години

–        Виктория Неделчева – 5 години

–        Елчин Дженан – 6 години

ВТОРА  ГРУПА – ДЕЦА ОТ 7 ДО 10 ГОДИНИ

І-ВО МЯСТО

–        Маргарита Бисерова Добрева – 10 години

–        Кристина Пламенова Георгиева – 10 години

–        Галина Илиева – 10 години

–        Бурчин Дениз – 9 години

ІІ-РО МЯСТО

–        Наталия Любомирова Йорданова – 10 години

–        Кристина Ивайлова Стоянова – 7 години

–        Яна Миткова Николова – 10 години

–        Симона Пламенова – 7 години

–        Ренис Ибрям – 9 години

–        Кристина Ивайлова Стоянова – 7 години

ІІІ-ТО МЯСТО

–        Силвана Велиславова – 7 години

–        Деница Красимирова Кирова – 7 години

–        Михаела Атанасова Михова – 9 години

–        Симона Йорданова – 7 години

–        Виктория Димитрова – 10 години

–        Мирея  Тодорова – 10 години

ТРЕТА  ГРУПА – ДЕЦА ОТ 11 ДО 13 ГОДИНИ

І-ВО МЯСТО

–        Елеонора Мирославова  Неделчева – 13 години

–        Александра Тенева – 13 години

–        Нелин  Белгин  Билял – 12 години

–        Галина Маринова – 11 години

ІІ-РО МЯСТО

–        Йоана Йонкова Габровска – 11 години

–        Пресиян Мирославов Неделчев – 12 години

–        Беркай   Неджмиев –  13 години

–        Озан  Идризов  Исмаилов- 11 години

–        Петър  Александров – 12 години

ІІІ-ТО МЯСТО

–        Джерен  Ердинчева – 13 години

–        Даниел Николов Николов – 11 години

–        Николас Цветомиров Валентинов – 11 години

–        Селин Ефраимова  Наимова – 11 години

–        Ивона – Сияна Пламенова  Станчева – 13 години

ЧЕТВЪРТА ГРУПА – ДЕЦА ОТ 13 ДО 15 ГОДИНИ

І-ВО МЯСТО

–        Виктор Петков Петков – 14 години

–        Берна Риза Юнуз – 13 години

ІІ-РО МЯСТО

–        Лилия Галинова Георгиева – 13 години

ІІІ-ТО МЯСТО

–        Айсен  Шенол  Мехмед – 13 години

ПЕТА ГРУПА –  ОТ 16 ДО 18 ГОДИНИ

І-ВО МЯСТО

–        Десислава Цветанова Димитрова – 17 години

–        Ивайла Георгиева Петрова – 16 години

ІІ-РО МЯСТО

–        Александра Христова Атанасова – 16 години

–        Виктория Христова Денчева – 16 години

ІІІ-ТО МЯСТО

–        Халиме Мехмедова – 16 години

ІІ. ДИГИТАЛНА РИСУНКА

І-ВО МЯСТО

–        Кристиян Петков – 16 години

ІІІ.НАГРАДА ЗА УЧАСТИЕ ОТ ВСИЧКИ ГРУПИ

–        Христо Стефанов – 6 години

–        Ивайла Пламенова Райкова – 6 години

–        Дария Тодорова – 6 години

–        Константин Николаев – 6 години

–        Венета Светлинова – 6 години

–        Никола Валериев Великов – 4 години

–        Алейна Неджми Неджмидин – 6 години

–        Юнес Зейят Шинаси – 6 години

–        Теодора Тодорова Политова – 6 години

–        Дария Ангелова Стефанова – 6 години

–        Мила Кирилова – 6 години

–        Риана Данаилова Рачева – 6 години

–        Сиана Мирославова Неделчева – 7 години

–        Габриела Красимирова – 7 години

–        Мила Кирилова Стоилова – 8 години

–        Ренис Мелих – 9 години

–        Седеф Метин Атъф – 10 години

–        Александър Петков Петков – 10 години

–        Лора Мартинова Маринова – 8 години

–        Селин Дахил – 9 годьиньи

–        Емине Танерова – 10 години

–        Рая Христова – 7 години

–        Радослава Пламенова – 10 години

–        Симеон Валериев Великов – 9 години

–        Александра Петрова – 13 години

–        Ивайла Светозарова – 12 години

–        Ниляйда Нурай – 12 години

–        Сезин Мустафова – 11 години

–        Юлиян Тодоров Юлиянов – 11 години

–        Дебора Радомирова Димитрова – 11 години

–        Сияна Тихомирова Станева – 10 години

–        Атанаска  Красимирова Атанасова – 13 години

–        Симона Ивайлова Вичева – 11 години

–        Велизар Живков Василев  – 11 години

–        Еда  Бейхан Ердинч – 13 години

–        Преслава Пламенова  Станева – 12 години

–        Даниел Николов Николов – 11 години

–        Симге Бейсимова – 13 години

–        Мелек Хасанова – 11 години

–        Едже Тургай  Зикри – 13 години

–        Ивон  Ивалинова Генова – 15 години

–        Мюмюн Ерол Юсуф – 15 години

–        Берна Риза Юнюз – 13 години

–        Даяна Миленова Дочева – 16 години

–        Станимира   Росенова Младенова – 17 години

shumenonline.bg

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

error: Копирането Забранено