Мотопед се запали в движение, пламна навес на къща
20.05.2024

Осем медала за шуменските бойци от държавното в Севлиево

Снимка: СК "Шуменска крепост"

Осем медала, 5 златни, 2 сребърни и 1 бронзов, спечелиха бойците на СК “Шуменска крепост” на държавното първенство по кикбокс в стил К1 в Севлиево.

Надпреварата се проведе в зала “Дан Колов” миналия уикенд. Спечелените медали отредиха на шуменския клуб трето място в отборното класиране. Първи станаха бойците на СК “Спартак” Пазарджик, втори е „Вокил“ Варна.

Шампиони по кик бокс в К1 от СК „Шуменска крепост“ са Никол Мартинова в категория до 48 кг, при 13-14 г., Хелин Хасан в категория до 56 кг при девойки младша възраст, – Габриел Чергански в категория до 63.5 кг при юношите младша възраст, Йолина Димитрова в категория до 65 кг при девойките старша възраст, Георги Атанасов при мъжете в категория до 75 кг.

Сребърен медал спечелиха Джан Нури в категория до 60 кг при юноши старша възраст и Виктор Ганчев при мъжете в категория до 71 кг. С бронз в тази категория е другият шуменски представител Виктор Иванов.