pgmett.com/
Затворете прозорците, пръскат срещу комари
22.06.2024
Времето през новата седмица
24.06.2024

Катастрофа с избягал

Катастрофа е станала на кръстовището на бул. „Велики Преслав“ и „Съединение“ в Шумен. Това съобщават от пресцентъра на ОДМВР Шумен.

Сигнал за произшествието е приет в 03:45 часа в дежурната част на полицията. Съобщено било, че са се ударили два автомобила – такси и „Митцубиши“.

Единият от водачите е напуснал местопроизшествието, но си оставил бронята с регистрационния номер. Избягалият водач се издирва. От полицията разполагат с данни за самоличността му.

Таксиметровият автомобил се е движел по бул. „Велики Преслав“, а другия по ул. „Съединение“, като му отнел предимството.

Водачът на таксиметровия автомобил е откаран за преглед в шуменска болница, установено е, че няма травматични увреждания. Тестван е за алкохол, пробата му е отрицателна.

На място са екипи на полицията. Движенито в посока към Военното училище е ограничено.

shumenonline.bg

1 Comment

  1. кени заид каза:

    КАКВО ТЪРСИ ВОЕННА ПОЛИЦИЯ НА МЯСТОТО?КОГО ПРИКРИВАТ?

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *